HOŞGELDİNİZ - WELCOME ENGLISH TÜRKÇE
       

 


İNSAN KAYNAKLARI VE STAJYERLİK POLİTİKAMIZ

 

 

         Staj İmkanları

Deniz Tekstil olarak, stajyer dahi olsa kapılarımızı açtığımız her arkadaşımızı ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz, stajyerlerimizin bizim ailemize yeni bir birey olarak katılacağına inanıyoruz. Bu nedenle henüz eğitim hayatlarına devam eden genç arkadaşlarımıza, klasik staj anlayışının ötesinde tamamıyla öğretici bir staj olanakları sunuyoruz. 
Biliyoruz ki biz genç arkadaşlarımızın yetişmesine ne kadar katkıda bulunursak onların bizim başarımıza katkısı da o ölçüde fazla olacaktır.

Başvuru Şartları :
1. Gönüllü stajlar kabul edilmemektedir ; stajın zorunlu olduğu okul tarafından yazı ile bildirilir.
2. Sigorta girişi “okul” tarafından yapılır.
3. Sadece web aracılığıyla yapılan başvurular kabul edilir.

 

        İşe Alım Süreci

 

Deniz Tekstil Ltd.Şti.’de işe alınacak personelin belirlenmesi için öncelikli olarak ilgili birimler tarafından gelen talebe göre adayların nitelik çalışması yapılır.

Belirlenen niteliklere göre ilan verilir. Gelen başvurular üzerinden değerlendirme yapılarak görüşme yapılacak adaylar ile iletişime geçilir. Adaylar ile yapılan iş görüşmeleri mesleki ve sosyal olarak iki ayrı kısımda yapılır. Böylece adayın özellikleri konusunda alanında deneyim sahibi yöneticilerin raporlarına göre işe alım gerçekleştirilir.

İşe alım sürecinde adaylara “işçi alımı” değil, Deniz Teksti ailesine yeni birey katılımı yapılacağı vurgusu yapılarak, daha ilk girişte aidiyet duygusu aşılanır.

 

 

 


DENİZ TEKSTİL LTD.ŞTİ.
Gümüşpala Mah.Palmiye Sk.No:2/5 Avcılar -İstanbul- TÜRKİYE
Tel: +90 212 676 64 24 Faks: +90 212 676 64 54

 

© 2014 Deniz Otomotiv Tekstil San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm Hakları Saklıdır. / Designed by Türkiyewebkart .............